Chainsaw Man yaratıcısından yeni anime filmi geliyor

Chainsaw Man’i daha önce izlemediyseniz muhakkak izlemenizi öneririm. Son derece kaliteli bir yapım olan Chainsaw Man’in yaratıcısı Tatsuki Fujimoto’nun Look Back adlı yeni anime filmi, Japonya’daki ilk gösteriminden sonra “duygusal bir başyapıt” olarak nitelendirildi. Shueisha’nın Shōnen Jump+ platformunda Temmuz 2021’de yayımlanan aynı adlı manga serisine dayanan bu film, kendine aşırı güvenen genç Fujino ile içe dönük küçük kasaba komşusu Kyomoto’nun çizim sevgisi aracılığıyla kurdukları bağı anlatıyor. Yönetmenliğini Kiyotaka Oshiyama’nın üstlendiği ve senaryosunu Fujimoto’nun yazdığı filmde, Yumi Kawa ve Mizuki Yoshida seslendirme yapıyor.

Ön izleme gösterimine katılan bir hayran, “Look Back’in ön gösterimine gittim! Gerçekten ağladım, çok duygusal… Muhteşem. Animasyon da çok iyiydi ve Tatsuki Fujimoto’nun duygularını gerçekten hissettim. Herkes izlemeli,” diye yazdı. Bir başka izleyici, “Look Back… O kadar çok ağladım ki bir daha izleyemeyebilirim,” dedi. Üçüncü bir izleyici ise, “Look Back’i izlediğim için çok mutluyum. Ağladım,” diye ekledi.

Filmin duygusal yoğunluğu o kadar yüksek ki, ön gösterime katılan şanslı izleyiciler mendil yetmediği için gözyaşlarını silmek için daha dayanıklı bezler kullanmak zorunda kaldı. Bir izleyici, “Look Back’in ön gösterimine gittim. Mendilim sırılsıklam oldu,” diye tweet attı. Bu, filmin duygusal etkisi hakkında net bir fikir veriyor.

Look Back, Japonya’da 18 Haziran’da vizyona girecek. Kuzey Amerika ve Avrupa için henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi, ancak başka yerlerde de gösterime girmesi durumunda sizleri bilgilendireceğiz.  Bu arada animenin manga versiyonunu internette bulup okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir